Dla profesjonalistów Dla profesjonalistów

TECHNOLOGIA EKO SYSTEM 9

Aparat słuchowe oparte na technologii EKO SYSTEM 9 umożliwiają bezproblemowe nawiązywanie kontaktów z ludźmi na najwyższym poziomie automatyzacji i indywidualizacji, w tym łatwą personalizację za pomocą intuicyjnej aplikacji.

  • Możliwości przesyłania dźwięku ze smartfonów iPhone i smartfonów z systemem AndroidTM,
  • Najlepsza bateria wielokrotnego ładowania, która wystarcza na ponad dzień bezproblemowego użytkowania.

Usłysz pełny, bogaty dźwięk w sposób naturalny, komfortowy i bez ograniczeń, nawet w najbardziej hałaśliwych środowiskach.


UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Wybierz gabinet protetyki słuchu najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.


 

Przetestuj aparat słuchowy oparty na technologii EKO SYSTEM 9 wraz z akcesorium TV Streamer lub multimikrofonem Multi Mic i dostań od nas opaskę monitorującą zdrowie.*

*Więcej informacji znajdziesz u wybranego protetyka słuchu.

TECHNOLOGIA EKO STYSTEM 9:

  • Bezproblemowe nawiązywanie kontaktów z ludźmi z najwyższym poziomie automatyzacji i indywidualizacji,
  • łatwa personalizacja za pomocą intuicyjnej aplikacji.
  • Pełny, naturalny dźwięk nawet w najbardziej hałaśliwych środowiskach.

REKOMENDOWANE DLA:

  • osób, które mają wymagające potrzeby komunikacyjne w zróżnicowanych środowiskach akustycznych,
  • w ciągu typowego dnia pracy,
  • dla osób, których priorytetem są zautomatyzowane, w pełni spersonalizowane doświadczenia słuchowe, które oddają jak najbardziej naturalny dźwięk i komfort użytkowania w każdej sytuacji


DYSKRETNY, KOMFORTOWY I WYDAJNY 
Poznaj najważniejsze funkcje aparatów słuchowych opartych na technologii EKO SYSTEM 9,7 i 5.


 

NATURALNY DŹWIĘK W APARACIE SŁUCHOWYM

Kształt ucha każdego człowieka jest inny, a przez to wyjątkowy. Ucho jest tak zbudowane, aby idealnie uchwycić dźwięki wokół nas. Większość aparatów słuchowych przechwytuje dźwięk tylko zza uszu. Nie jest to zgodne z zamierzeniami natury, więc dźwięk wydaje się ujednolicony, nienaturalny i niekompletny. Aparaty słuchowe oparte na technologii EKO SYSTEM 9, 7 i 5 zmieniają to wszystko- wykorzystują unikalny kształt ucha do odbierania wszystkich dźwięków zgodnie z zamierzeniami natury.

LEPSZE SŁYSZENIE W KAŻDYM ŚRODOWISKU 

Aparaty słuchowe oparte na technologii EKO SYTSEM 9, 7 i 5 posiadają innowacyjną słuchawkę M&RIE (mikrofon i słuchawka w uchu), z dwoma tradycyjnymi mikrofonami i trzecim dyskretnie umieszczanym w przewodzie słuchowym.  Mikrofon i słuchawka umieszczone wewnątrz ucha umożliwiają użytkownikom odbierać dźwięki otoczenia w bardzo naturalny sposób. Jest to możliwe dzięki nowemu procesorowi przetwarzania dźwięku i systemowi zarządzania sprzężeniami zwrotnymi, DFS Ultra III. To przełomowe rozwiązanie wykorzystuje unikalny kształt ucha do zbierania dźwięku w sposób zamierzony przez naturę. Pacjenci mogą cieszyć się rozmową w każdej sytuacji.

DOSKONAŁE WRAŻENIA SŁUCHOWE 1:1 W NAJTRUDNIEJSZYCH WARUNKACH

Gdy potrzebujesz wsparcia w bardzo hałaśliwym otoczeniu, program Ultra Focus nadaje priorytet dźwiękom pochodzącym z boku z jak najmniejszym hałasem tak, aby mowa była jak najczystsza. Program jest idealny do rozmów w cztery oczy w hałaśliwych sytuacjach, takich jak: restauracja, jazda taksówką z muzyką i hałasem ulicznym lub stanowisko obsługi na zatłoczonym lotnisku. Ultra Focus przywraca pewność siebie w trudnych sytuacjach akustycznych.

DYSKRETNY, KOMFORTOWY I WYDAJNY 

Aparaty Słuchowe, które przekazujemy do testowania mają tylko jeden wygodny punkt styku z tyłu ucha w celu większej dyskrecji. Posiadają dużą różnorodność kolorów, aby dopasować się do odcieni włosów i skóry.

W celu zwiększenie niezależności użytkowników dostępne są dwie opcje ładowarki, które służą jako stylowe, przenośne i ochronne etui. Ładowarka Premium zawiera wbudowany akumulator zapewniający do trzech dni przenośnego ładowania w ruchu, bez konieczności korzystania z gniazdka elektrycznego, a ładowarka standardowa zapewnia potrzebną moc w prostym, ponadczasowym designie. Nowa konstrukcja odbiornika z ulepszonym zabezpieczeniem ułatwia dopasowanie oraz zapewnia wygodniejsze noszenie.

Aparat słuchowy jest zaprojektowany zgodnie ze standardem IP68, zawiera powłokę nanotechnologiczną iSolate wewnątrz i na zewnątrz. Jest odporny na wodę, kurz i brud, dzięki czemu można na nim polegać przez cały dzień.


UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Wybierz gabinet protetyki słuchu najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.


 

Skip to content