Dla profesjonalistów Dla profesjonalistów

TECHNOLOGIA EKO SYSTEM 7

Aparat słuchowe oparte na technologii EKO SYSTEM 7 zapewniają naturalne wrażenia słuchowe z pełną świadomością otoczenia, mowy i dźwięków, dając komfort słuchania w różnych sytuacjach.

  • Nowoczesne wzornictwo i paleta kolorów,
  • Możliwości przesyłania dźwięku ze smartfonów iPhone i smartfonów z systemem AndroidTM,
  • Najlepsza bateria wielokrotnego ładowania, która wystarcza na ponad dzień bezproblemowego użytkowania.


UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Wybierz gabinet protetyki słuchu najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.


 

Przetestuj aparat słuchowy oparty na technologii EKO SYSTEM 7 wraz z akcesorium TV Streamer lub multimikrofonem Multi Mic i dostań od nas opaskę monitorującą zdrowie.*

*Więcej informacji znajdziesz u wybranego protetyka słuchu.

TECHNOLOGIA EKO STYSTEM 7:

  • zapewnia naturalne wrażenia słuchowe z pełną świadomością otoczenia, mowy i dźwięków,
  • komfort słuchania w różnych sytuacjach,

REKOMENDOWANE DLA:

  • osób, które często angażują się w rozmowy i działania społeczne,
  • dla osób, które nie chcą pominąć żadnego dźwięku podczas rozmowy z ludźmi – osobiście lub cyfrowo.


DYSKRETNY, KOMFORTOWY I WYDAJNY 
Poznaj najważniejsze funkcje aparatów słuchowych opartych na technologii EKO SYSTEM 9,7 i 5.


 

NATURALNY DŹWIĘK W APARACIE SŁUCHOWYM

Kształt ucha każdego człowieka jest inny, a przez to wyjątkowy. Ucho jest tak zbudowane, aby idealnie uchwycić dźwięki wokół nas. Większość aparatów słuchowych przechwytuje dźwięk tylko zza uszu. Nie jest to zgodne z zamierzeniami natury, więc dźwięk wydaje się ujednolicony, nienaturalny i niekompletny. Aparaty słuchowe oparte na technologii EKO SYSTEM 9, 7 i 5 zmieniają to wszystko- wykorzystują unikalny kształt ucha do odbierania wszystkich dźwięków zgodnie z zamierzeniami natury.

LEPSZE SŁYSZENIE W KAŻDYM ŚRODOWISKU 

Aparaty słuchowe oparte na technologii EKO SYTSEM 9, 7 i 5 posiadają innowacyjną słuchawkę M&RIE (mikrofon i słuchawka w uchu), z dwoma tradycyjnymi mikrofonami i trzecim dyskretnie umieszczanym w przewodzie słuchowym.  Mikrofon i słuchawka umieszczone wewnątrz ucha umożliwiają użytkownikom odbierać dźwięki otoczenia w bardzo naturalny sposób. Jest to możliwe dzięki nowemu procesorowi przetwarzania dźwięku i systemowi zarządzania sprzężeniami zwrotnymi, DFS Ultra III. To przełomowe rozwiązanie wykorzystuje unikalny kształt ucha do zbierania dźwięku w sposób zamierzony przez naturę. Pacjenci mogą cieszyć się rozmową w każdej sytuacji.

DOSKONAŁE WRAŻENIA SŁUCHOWE 1:1 W NAJTRUDNIEJSZYCH WARUNKACH

Gdy potrzebujesz wsparcia w bardzo hałaśliwym otoczeniu, program Ultra Focus nadaje priorytet dźwiękom pochodzącym z boku z jak najmniejszym hałasem tak, aby mowa była jak najczystsza. Program jest idealny do rozmów w cztery oczy w hałaśliwych sytuacjach, takich jak: restauracja, jazda taksówką z muzyką i hałasem ulicznym lub stanowisko obsługi na zatłoczonym lotnisku. Ultra Focus przywraca pewność siebie w trudnych sytuacjach akustycznych.

DYSKRETNY, KOMFORTOWY I WYDAJNY 

Aparaty Słuchowe, które przekazujemy do testowania mają tylko jeden wygodny punkt styku z tyłu ucha w celu większej dyskrecji. Posiadają dużą różnorodność kolorów, aby dopasować się do odcieni włosów i skóry.

W celu zwiększenie niezależności użytkowników dostępne są dwie opcje ładowarki, które służą jako stylowe, przenośne i ochronne etui. Ładowarka Premium zawiera wbudowany akumulator zapewniający do trzech dni przenośnego ładowania w ruchu, bez konieczności korzystania z gniazdka elektrycznego, a ładowarka standardowa zapewnia potrzebną moc w prostym, ponadczasowym designie. Nowa konstrukcja odbiornika z ulepszonym zabezpieczeniem ułatwia dopasowanie oraz zapewnia wygodniejsze noszenie.

Aparat słuchowy jest zaprojektowany zgodnie ze standardem IP68, zawiera powłokę nanotechnologiczną iSolate wewnątrz i na zewnątrz. Jest odporny na wodę, kurz i brud, dzięki czemu można na nim polegać przez cały dzień.


UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Wybierz gabinet protetyki słuchu najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.


 

Skip to content